Levněji než v lékárnách | GLS jen 58 Kč | 1.výměna obuvi ZDARMA

Certifikáty

Plusem firmy Santé je spolehlivost a důvěryhodnost potvrzená nejen zákazníky, ale i certifikáty zaručujícími kvalitu a nezávadnost výrobků, které v naší prodejně prodáváme.

Dětská obuv, která úspěšně prošla certifikačním řízením a odpovídá požadavkům na ortopedickou a hygienickou nezávadnost a bezpečnost při používání, obdrží certifikát zdravotní nezávadnosti. Obuv je označena visačkou s logem žirafy, nebo nápisem „Zdravotně nezávadná obuv – bota pro Vaše dítě".

Na výrobce, dovozce a prodejce dětské obuvi pro děti do 3 let (tj. skupina velikosti 0 a 1) se podle zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a vyhlášky č. 84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let vztahuje povinnost zajistit si hygienické atesty na použité materiály u hotové obuvi.

Protože výrobky pro děti do tří let musí splňovat tyto podmínky dané vyhláškou č.84/2001 Sb. o hygienické nezávadnosti, jsou všechny použité materiály pro dětskou obuv z produkce Santé pravidelně laboratorně prověřovány.

www.coka.cz

SANTÉ – výroba s.r.o., 539 44 Proseč u Skutče 112